Whatsapp : 0545 371 31 38

Komsiyonlu Satış

 

KOMİSYONLU SATIŞ NASIL YAPABİLİRİM?

 

Komisyonlu satış tamamen ücretsizdir.İstediğiniz zaman hiçbir bedel ödemeden hakedişiniz varsa hakkedişinizi alıp ayrılabilirsiniz

Kayıt için öcelikle www.fupebuyukbeden.com sitesine girerek üye olmanız gerekmektedir.

Üye işleminizi tamamladıktan sonra 05453713138 numaralı whatsapp numaramız üzerinden whatsapp müşteri temsilcimize üye olurken kaydettiğiniz ;

Üye adı soyadı, Mail adresinizi, Ev adresiniz, Telefon numaranız, ürün satışını gerçekleştirmek istediğiniz platform

(instagram,facebook,twiter,pinterest,tumblr,gardrop vs)

Bize iletmeniz  Gerekmektedir.Başvurunuz onaylandıktan sonra banka hesap bilgilerinizi ödemenizi almanız için bizlere bildiriyorsunuz.

 

KİMLER KOMİSYONLU SATIŞ YAPABİLİR

Ev hanımları , öğrenciler, emekliler, ek gelir sahibi olmak isteyen herkes komsiyonlu satış yapabilir.

 

ÜRÜN RESİMLERİNİ NEREDEN ALACAĞIM?

Size e-mail üzerinden yada whatsapp üzerinden paylaşıyoruz.1080*1080 boyutunda görselleri hem paylaşmanız hem reklamlara çıkmanızı sağlıyoruz.Sponsorlu reklamlara çıkmanız şart değildir sizin tercihiniz ama instgram hesabınızı işletme hesabına çevirip sponsorlu reklam çıkmanız sizin ilerde hesabınızı hem büyütmeye daha çok beğeni almanıza hemde daha çok ürün satmanıza yardımcı olacaktır.Reklam konusunda deseteğe ihtiyacınız olurda size eğitim veririz.

  

ALDIĞIM SİPARİŞLERİ SİTEYE NASIL İŞLEYECEĞİM ?

Daha önce üye olduğunuz siteye e-mail ve şifrenizle üye girişi yapmalısınız

Müşterinizin sipariş etmek istediği ürünün öncelikle sitemize girip stok renk bilgilerini kontrol edip sipariş almanızı öneririz

Sipariş almış olduğunuz ürünün sitede model kodunu aratarak modeli bulun daha sonrasında modelin renk ve beden’ni seçip ilerleyiniz.

Müşteriniz’den TAM ADRES almaya özen gösterin. İl, İlçe, Mahalle, Cadde, Sokak, Apt, Kapı no vs tam olmalı. Aksi halde kargocu adresi bulamadım diyerek kargoyu geri gönderecektir. Bu durum, komisyon hesabınıza gereksiz yere gitti-geldi 17 TL kargo maliyeti yansımasına sebep olur.

Müşterinin eğer e-mail adresi bulunmuyorsa e-mail kısmına siparis@fupebuyukbeden.com bu bilgileri girip siparişi tamamlayabilirsiniz.

Daha sonrasında müşterinizin istemiş olduğu ödeme seçeneğini kapıda ödeme kapıda kredi kartı havale/eft yada kredi kartı ise kart bilgilerini girip siparişi oluşturunuz.

Bu durum, komisyon hesabınıza gereksiz yere gitti-geldi kapıda ödemelerde 17 TL kargo maliyeti yansımasına sebep olur.

Ödemesini havale ile yapmak isteyen müşterilerinize SİPARİŞ NUMARASINI iletin ve havale yaparken açıklama kısmına o numarayı yazmasını isteyin.

Kargo Bedeli Havale ile ödemelerde 8.84 TL müşteriye ait 100 TL üstü alışverişte kargo ücretsiz.

 Kapıda Ödemelerde 7,99 TL olup müşteriye aittir.Kapıda Ödeme ücreti sabittir.Sadece 100 TL üzeri alışverişte site üzerinden online kredi kartı alışverişte kapıda ödeme ücreti ve kargo ücreti olmaz.

Bazen yaptığımız kampanyalarda kargo ücreti belli bedel üstü alınmıyor yada ücretsiz olabiliyor.

Yapmış olduğumuz kampanyaları sizinle paylaşıyoruz sizde kampanya doğrultusunda aksiyon alabilrsiniz.

 

KOMİSYON ORANINIZ NE KADAR ?

Komisyon kar payı oranınız % 15 TL’dir.

 

ÜRÜNLERİN FİYATINI ARTIRABİLİRMİYİM YADA AZALTABİLİRMİYİM  ?

Maalesef ürün fiyatlarına azaltma yada yükseltme yapılamaz sitemizdeki güncel fiyatlar üzerinden satabilirsiniz.

 

ÖDEMEMİ NASIL TALEP EDEBİLİRİM ?

Sitemizdeki güncel fiyatlardan satmış olduğunuz ürünleri satış fiyatı üzerinden % 15 düşülerek kar payınız ödeme alt limit bulunmadan belirttiğiniz iban adresinize siparişin teslim edildiği gün takiben 14 günü geçtiği ilk Cuma günü mesai bitimine kadar hesapınıza aktarılıp sizi bilgilendiriyoruz.14 gün kuralı ise sebebi müşterinin iade ve değişim hakkı bulunduğundan dolayı’dır.İade ve değişim hakkı satışlarınızı yükseltmenize yardımcı olacaktır.