Whatsapp : 0545 371 31 38

Hakkımızda

Leful Tekstil Dış Ticaret 2011 yılından bu yana müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Firmamız  asıl ismi olan leful tekstil dış ticaret olarak 2011 yılında hizmet hayatına başladı. 2015 yılında marka ismimiz tescillendi.

Leful Tekstil Dış Ticaret firmamız altında 2011 ile 2018 yılları arası çeşitli büyük markalara fason üretim yaptık. Ayrıca bunların arasında Almanya’ya ihraç ettiğimiz fason üretimlerde mevcut.

2018 yılında ise 2.markamız fupe büyük bedeni markalarımıza ekledik ve fupe büyük beden markası altında instgram’da ilk sayfamızı açıp büyük beden modelimizin tasarımını yayınladık. Zamanla beğenilen modellerimizi yeni koleksiyonlar hazırlayarak sunmaya başladık. Kısa sürede tanınan fupe büyük beden bu artan talep karşısında daha büyük bir üretim tesisi kurup seri üretime geçmiştir.

Şu an ise perakende ve toptan şekilde Türkiye dahil Dünya’nın bütün bölgelerine ürünlerini ihraç etmektedir.

Bu sayede bir çok yeni müşteri kazandık. Satışlarımız artıkça piyasada yerimizi almaya başladık. Üretmiş olduğumuz modellerin hepsini tamamen kendi tasarımlarımız.Türkiye’nin yanı sıra Dünya’ya vermiş olduğumuz toptan ürünler ile tanınırlığımızı artırıyor sürekli olarak büyümeye ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Sosyal medya’da hızla büyüyen fupe büyük beden markamız müşterilerine daha hızlı ürünlerimizi satın almaları için 2019 yılında ise e-ticaret sitemiz www.fupebuyukbeden.com sitemizi kurduk.

Üretimin her alanı ile a dan z ‘ye bire bir ilgileniyoruz. Kumaşından, dikiminde, paketleme kısmı dahil olmak üzere müşteriye ulaşana kadar her aşamada gerekli hijyeni ve özeni gösteriyoruz.

Bizim için müşteri memnuniyeti ilk sırada gelmektedir.

Müşterilerin şikayetlerini, önerilerini, isteklerini her zaman ön planda tutuyor ve %100 müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz.